Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Michael Montignac,
Waga produktu: 0.270 kg
EAN: 9788388108327
Wysyłka od: 7.00 PLN
Wydawca: Artivitae

Warszawa 2010, wydanie 1, format 145 x205,  objętość 112 str., oprawa miękka

Michel Montignac - twórca podstaw dla nowej filozofii odżywiania, od ponad dwudziestu lat dowodzi, że wybory żywieniowe, jakich dokonujemy, są decydujące dla naszego zdrowia.

Niewielka zmiana zwyczajów żywieniowych może w istocie pozwolić nam n ie tylko na pozbycie się zbędnych kilogramów, ale też uchronić nas przed innymi chorobami metabolicznymi, takimi jak cukrzyca czy dolegliwości serca i układu krążenia.
"Metoda Montignac" głosi, że czynnik energetyczny nie jest decydujący w przybieraniu na wadze i że najważniejsza w produkcie spożywczym jest jego jakość a nie kaloryczność.

Jeśli bowiem chcemy schudnąć, nie chodzi o to, by jeść mniej, ale by jeść lepiej, wybierając produkty pod kątem skutków metabolicznych, jakie mogą wywołać. Oznacza to, że kiedy wybieramy "dobre" węglowodany i "dobre" tłuszcze, nasza przemiana materii jest ukierunkowana na spalanie energii dostarczonej w posiłku, a nie na jej magazynowanie.

Ta książka wyjaśnia czym jest indeks klikemiczny (IG), na czym polega jego decydujący wpływ na to, czy ubytek wagi będzie trwały. Zawiera liczne, przydatne tabele z wartościami indeksów glikemicznych wybranych produktów spożywczych.

Książka

  • ISBN: 

    978-83-88108-32-7

  • Autor: 

    Michael Montignac

Inne tytuły z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

aaa ssss