Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: A.T. Gray, J. Andres
Waga produktu: 1.200 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788376096230
Wysyłka od: 9.90 PLN


Atlas technik znieczulenia regionalnego pod kontrolą ultrasonograficzną

Wrocław 2012, wydanie 1, format 210 x 280, objętość 370 str., oprawa twarda

Atlas technik znieczulenia regionalnego pod kontrolą ultrasonograficzną Andrew T. Graya należy do podręczników modelowych, wskazujących jak postęp technologiczny, w tym wypadku rozwój ultrasonograficznych technik obrazowania, wpływa na praktyczne możliwości doskonalenia technik znieczulenia regionalnego.

Autor książki jest uznanym od lat międzynarodowym autorytetem w dziedzinie klinicznego zastosowania ultrasonografii w blokadach nerwów obwodowych.

Atlas składa się z siedmiu części oraz dwóch aneksów – testów samokontroli. W każdym z rozdziałów poruszono wszystkie teoretyczne i praktyczne zasady identyfikacji struktur anatomicznych i przeprowadzania blokad obwodowych z użyciem USG.

Podstawy obrazowania i sposoby identyfikacji struktur anatomicznych stanowią ważny wstęp do szeroko i kompetentnie przedstawionych części praktycznego stosowania znieczulenia regionalnego pod kontrolą ultrasonograficzną: kończyny górnej, kończyny dolnej, nerwów tułowia,głowy oraz szyi. W każdym przypadku przedstawiona jest sugerowana przez Autora technika wykonania zabiegu, często ze wskazaniem jej zalet i wad. Opisowi towarzyszy bogato ilustrowany i szczegółowo omówiony oryginalny materiał ultrasonograficzny.

Z przedmowy do wydania polskiego

Książka

  • ISBN: 

    978-83-7609-623-0

  • Autor: 

    A.T. Gray

  • Redaktor: 

    J. Andres

Inne tytuły z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

aaa ssss