Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Andrzej Szymański,
Waga produktu: 0.220 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 5.99 PLN
Wydawca: Dom na wsi

Warszawa 2013, wydanie 2, format 140 x 200, objętość 168 str., oprawa miekka

KRĘGOSŁUP I STAWY – poradnik, z którego dowiemy się jak poradzić sobie z najczęstszymi urazami stawów i jak ich unikać. Jak przy pomocy odpowiedniej diety, ćwiczeń gimnastycznych, masaży i zabiegów hydropatycznych dbać o nasz kręgosłup i stawy. Poradni zawiera także łatwy w przeprowadzeniu test na ruchomość stawów.

Dla wielu osób, zwłaszcza dla prowadzących siedzący tryb życia, bóle będące następstwem przeciążenia układu kostnego są codzienną udręką. Panuje opinia, że dolegliwości kręgosłupa są daniną, jaką płacimy za cywilizację. Niemal każdy z nas doświadczył lub doświadczy kłopotów z kręgosłupem – to plaga naszych czasów.

ANDRZEJ SZYMAŃSKI, dziennikarz, podróżnik, jeden z najbardziej znanych i cenionych polskich naturalistów, jest autorem takich znanych książek jak: „Wielki przewodnik po medycynie naturalnej”, „Kuracje oczyszczające”, „Naturalna apteczka domowa”, „Homeopatia dla całej rodziny”, „Serce i układ krążenia”, „Zioła a nowotwory”, „Woda – twój lek”, oraz popularnej serii Lekarz Domowy Naturalny.

Książka

  • ISBN: 

    978-83-61004-06-6

  • Autor: 

    Andrzej Szymański

Inne tytuły z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...