Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Katarzyna Mizia-Stec, Maria Trusz-Gluza
Waga produktu: 1.52 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wysyłka od: 10.50 PLN
Wydawca: Medical Tribune

Szanowni Państwo, oddajemy w Wasze ręce kolejne wydanie książki „Zaburzenia rytmu serca w codziennej praktyce". Poprzednie wydania spotkały się z zainteresowaniem i życzliwym przyjęciem Czytelników. Czas biegnie szybko, dlatego po kolejnych 4 latach przygotowaliśmy zaktualizowaną wersję publikacji. Zdajemy sobie sprawę, że arytmologia jest trudną dziedziną kardiologii i nadal budzi wątpliwości. Wiemy, że zaburzenia rytmu serca powodują duże obawy, często uzasadnione, pacjentów i lekarzy.

Mamy nadzieję, że przygotowana przez nas pozycja ułatwi podejmowanie właściwych decyzji lekarzom internistom, kardiologom i lekarzom rodzinnym – do tych grup jest adresowana.

Książkę opracował zespół I Katedry i Kliniki Kardiologii Śląskiego Uniwersytety Medycznego w Katowicach, który od wielu lat zajmuje się zaburzeniami rytmu serca. Naszym celem było stworzenie publikacji o walorach praktycznych. Z tego powodu znajdą Państwo w książce liczne przykłady elektrokardiogramów, schematy postępowania, uwagi podsumowujące po każdym z rozdziałów czy w końcu przykładowe opisy przypadków klinicznych. To sprawiło, że rozmiar naszej książki przerósł znaczne wstępne założenia. Mamy jednak nadzieję, że w Państwa ocenie materiały, które w niej zawarliśmy, będą przydatne, a książka traktowana jako aktualne kompendium wiedzy o zaburzeniach rytmu serca. Książka jest nie tylko podsumowaniem aktualnej wiedzy z zakresu arytmologii, ale także naszych doświadczeń klinicznym w tym zakresie.

- Maria Trusz-Gluza i Katarzyna Mizia-Stec

Zawartość publikacji:
- algorytmy postępowania w zaburzeniach rytmu serca
- zasady diagnostyki i leczenia zgodne z najnowszymi wytycznymi American College of Cardiology (ACC), American Heart Association (AHA), Heart Rhythm Society (HRS), European Heart Rhythm Association (EHRA) oraz European Society of Cardiology (ESC)
- przykładowe opisy przypadków wraz z elektrokardiogramami
- wersja zaktualizowana i uzupełniona

Parametry

 • Tytuł: 

  Zaburzenia rytmu serca

 • ISBN: 

  9788366946033

 • Redaktor: 

  Katarzyna Mizia-Stec, Maria Trusz-Gluza

 • Rok wydania: 

  2022

 • Numer wydania: 

  3

 • Liczba stron: 

  576

 • Szerokość produktu: 

  17

 • Wysokość produktu: 

  25

 • Okładka: 

  twarda

Inne tytuły z tej serii: