Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Tomasz Seweryniak,
Waga produktu: 0.440 kg
Wysyłka od: 9.90 PLN
Wydawca: Tatarek

Wrocław 2008, format  150x210 , oprawa miękka, objętość 196 str.
Książka zawiera opis techniki gry w siatkówkę plażową na wysokim poziomie oraz przedstawia szeroko taktykę indywidualną i zespołową zilustrowaną licznymi rysunkami i zdjęciami. Czytelnik może w niej znaleźć przykłady zajęć treningowych i ćwiczeń techniczno - taktycznych stosowanych przez najlepsze zespoły w Polsce oraz ćwiczenia możliwe do wykorzystania przez pary amatorskie.
Nauczyciele wychowania fizycznego wykorzystają także z pewnością przedstawione ćwiczenia do wszechstronnego rozwoju młodych ludzi. Ponadto, książka zawiera opracowane naukowo dane opisujące grę w siatkówkę plażową na najwyższym poziomie, co ułatwia planowanie zawodniczego treningu w siatkówce plażowej. Dodatkowo, autor przedstawia wskazówki pomocne przy budowie boisk piaszczystych dla potrzeb sportu, rekreacji i wychowania fizycznego.
Autor - Tomasz Seweryniak jest dyplomowanym trenerem siatkówki plażowej i halowej, doktorem nauk o kulturze fizycznej, zatrudnionym w AWF we Wrocławiu. Zespoły siatkówki plażowej, z którymi pracował stawały wielokrotnie na podium Mistrzostw Polski oraz zwyciężały w wielu krajowych profesjonalnych turniejach.

Książka

 • Autor: 

  Tomasz Seweryniak

 • Wydanie: 

  1

 • Rok wydania: 

  2008

 • Format: 

  150 x 210

 • Liczba stron: 

  196

 • Oprawa: 

  Miękka

Inne tytuły z tej serii:

aaa ssss