Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Piotr Kunysz, Zyśk Jacek
Waga produktu: 0.470 kg
Wysyłka od: 5.99 PLN
Wydawca: Almapress


Warszawa 2011, wydanie 5, format 170 x 240, objętość 168 str., oprawa miękka

Snowboard jest sportem bezpiecznym i przyjemnym pod warunkiem, że uprawia się go zgodnie z pewnymi zasadami. Książka niniejsza jest zbiorem takich właśnie zasad, od słownictwa poczynając a na ćwiczeniach, doborze i ustawieniu sprzętu kończąc.

Podręcznik ten stanowi kompendium wiedzy dla początkujących, ale mogą też z niego korzystać zaawansowani snowboardziści. Omawia najnowsze techniki jazdy, bazuje na najświeższych doniesieniach literatury oraz własnych, wieloletnich doświadczeniach autora.

Jeden z rozdziałów dotyczy freestylu, który choć jest głównym motorem napędowym snowboardu, nie doczekał się w Polsce, jak do tej pory, ani jednego opracowania.

Dr Piotr Kunysz, pracownik naukowy AWF we Wrocławiu, związany ze snowboardem od wielu lat. Instruktor wykładowca Polskiego Związku Snowboardu (PZS), członek komisji szkolenia PZS, instruktor narciarstwa Polskiego Związku Narciarskiego.

Autor wielu publikacji w czasopismach „Snowboard”, „Deska”, „Sportowy Styl”; propagator snowboardu w Polsce, a także organizator zawodów snowboardowych – m.in. główny organizator Mistrzostw Polski Instruktorów PZS.

Książka

  • ISBN: 

    978-83-7020-465-5

  • Autor: 

    Piotr Kunysz

  • Redaktor: 

    Zyśk Jacek

Inne tytuły z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...