Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Frederic Delavier,
Waga produktu: 0.600 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 6.99 PLN

Warszawa 2011, wydanie 2, format 195 x 255,  objętość 192 str., oprawa miękka

W atlasie przedstawiono wszystkie najważniejsze elementy treningu siłowego. Liczne, doskonałej jakości ryciny obrazują zaangażowanie poszczególnych grup mięśniowych przy wykonywaniu różnych ćwiczeń. Precyzyjne opisy ruchów, praktyczne rady i komentarze umożliwiają zrozumienie celu danego ćwiczenia i ułatwiają poprawne prowadzenie treningu.
Osobne rozdziały poświęcono najczęściej występującym urazom oraz patologiom związanym z uprawianiem kulturystyki.
Książka ta cieszy się dużą popularnością zarówno w Europie, jak i w Ameryce, a także w Australii i Nowej Zelandii. Jej wersja anglojęzyczna doczekała się wielu wydań. Adresowana jest do osób zajmujących się kulturystyką, które pragną harmonijnie i planowo rozwijać swoje mięśnie.

·Ze względu na rzetelne podejście do anatomii człowieka publikacja powinna zainteresować także studentów akademii medycznych (wydziały rehabilitacji i fizjoterapii), studentów akademii wychowania fizycznego i studentów akademii sztuk pięknych (wydziały malarstwa i rzeźby).

O autorze: Frédéric Delavier studiował w Szkole Sztuk Pięknych w Paryżu i brał udział w zajęciach z anatomii w akademii medycznej. Prowadził badania z zakresu anatomii porównawczej oraz badania paleontologiczne w Muzeum Historii Naturalnej w Paryżu. Wicemistrz Francji w powerliftingu w 1990 roku, redaktor magazynu Le monde du muscle. Publikuje w wielu fachowych czasopismach kulturystycznych, takich jak Iron-Man i Men's Health.

Spis treści

1. Ramiona
2. Barki
3. Mięśnie piersiowe
4. Grzbiet
5. Kończyny dolne
6. Mięśnie pośladkowe
7. Mięśnie brzucha

Książka

  • ISBN: 

    978-83-200-4377-8

  • Autor: 

    Frederic Delavier

Inne tytuły z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...