Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Kasia Wysocka,
Waga produktu: 0.200 kg
Wysyłka od: 7.00 PLN
Wydawca: Mayfly

Język polski, czas 62 min, dźwięk dd 2.0, płyta jednostronna jednowarstwowa, format 16:9, region 0

O PROGRAMIE: Jak często zastanawiałaś się jak czuć się lepiej, mieć więcej energii wstając rano z łóżka? Jak ładniej wyglądać w swoich ubraniach? Dlaczego innym się udaje? Próbowałaś już różnych diet i różnych suplementów, ale brakowało ci motywacji do treningu, a przecież  ty również chcesz dobrze wyglądać i czuć się rewelacyjnie. Daj sobie szansę , określ jak chcesz wyglądać, trenuj kilka razy w tygodniu a ja ci w tym pomogę! Przedstawiam ci trzy treningi, które w krótkim czasie pozwolą ci zobaczyć efekty. Już po 3 tygodniach zobaczysz różnicę! Masz do wyboru trening: wprowadzający - od niego zacznij, jak poczujesz się mocniejsza, przejdź o poziom wyżej, najbardziej intensywne są ćwiczenia metaboliczne, ale trwają tylko 20 minut! Wykonaj je również w dni, kiedy nie masz czasu na pełny trening.

Kiedy masz ochotę tylko na relaks –zrób tylko relaksację, zrelaksuj ciało i umysł, nabierz energii! Wiem, że nie masz czasu, ja również prowadzę firmy i mam dziecko, ale przy odrobinie wysiłku zobaczysz efekty, które dadzą ci energię do codziennych czynności i spowodują, że będziesz nie tylko wyglądać, ale czuć się lepiej.

KASIA WYSOCKA: wykładowca Akademii Wychowania Fizycznego we Wrocławiu w Katedrze Gimnastyki i Lekkoatletyki. Absolwentka studiów podyplomowych MBA na SGH w Warszawie i Studiów Podyplomowych "Żywność, Żywienie a Zdrowie" Instytutu Żywienia i Żywności w Warszawie. W branży fitness od 1999 roku. Instruktor fitness z międzynarodowymi kwalifikacjami, instruktor tańca sportowego, instruktor ćwiczen siłowych i kulturystyki, trener personalny, instruktor Schwinn Cycling Gold Level.

Książka

  • Autor: 

    Kasia Wysocka

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...