Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Brigitte Adrian-Rokni,Timo Wahl,
Waga produktu: 0.270 kg
EAN: 9788374049245
Wysyłka od: 9.00 PLN
Wydawca: KDC

Warszawa 2008, wydanie 1, format 125 x 185, objętość 240 str., oprawa twarda

"Przełom w sporcie i profilaktyce zdrowotnej!
Marsz oddechowy – połączenie jogi, spaceru i biegu – święci tryumfy w USA i Europie Zachodniej. Dzięki tej książce nareszcie dotarł do Polski.
* Omówienie korzyści zdrowotnych: poznasz sukcesy marszu oddechowego w profilaktyce i leczeniu cukrzycy, nadciśnienia, astmy i chorób stawów. Przeczytasz, w jaki sposób marsz pomaga kobietom w ciąży i dzieciom.
* ABC przygotowania do treningu: wybierzesz buty, skarpetki i odzież odpowiednie do klimatu i rodzaju podłoża, ustal najdogodniejsze miejsce i porę. Sprawdzisz, jakich zasad należy przestrzegać podczas maszerowania zimą, a na co uważać w gorące dni.
* Program dla debiutantów i zaawansowanych: 6 kluczowych ćwiczeń oddechowych, pozycje rozgrzewające i rozciągające, przebieg marszu i zasady stosowania krótkich przerw. Opanujesz podstawy jogi i technik wyciszających stosowanych po męczącym treningu.
* Odpowiedzi na najczęściej zadawane pytania: wszystko o kontroli pulsu, redukcji nadwagi, diecie, ocenie postępów, sposobach na zmęczenie, powrocie do wysiłku fizycznego po dłuższej przerwie oraz łączenia marszu oddechowego z innymi sportami, na przykład joggingiem."
 

Książka

  • ISBN: 

    978-83-7404-924-5

  • Autor: 

    Brigitte Adrian-Rokni,Timo Wahl

Inne tytuły z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

aaa ssss