Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Jakub Karp,Paweł Urbańczyk,
Waga produktu: 0.850 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 10.50 PLN
Wydawca: Inne spacery


Zielonka 2012, wydanie 1, format 170 x 250, objętość 456 str., oprawa miękka

Nowa odsłona kultowej książki z 2004 roku. Siedmioro maratończyków odpowiada na 90 pytań. Łącznie 630 wypowiedzi – o sprzęcie, sponsorach, treningu i taktyce na maratonach MTB!

Autorzy przepytali siedmioro utytułowanych zawodników z polskiej sceny maratonów w kolarstwie górskim. Każdemu rozmówcy zadali te same pytania. Odpowiedzi na dane pytanie są zestawione obok siebie, dzięki czemu czytelnik z łatwością może porównać opinię każdego z rozmówców.

Łącznie 630 wypowiedzi daje kompleksowy obraz tego, co w świecie maratonów MTB istotne.

Wywiadu udzielili: Ewelina Ortyl, Adrian Brzózka, Bartosz Banach, Bogdan Czarnota, Tomasz Jajonek, Paweł Urbańczyk oraz Zbigniew Krzeszowiec.

Oprócz wywiadów książka zawiera również obszerną część napisaną wyłącznie przez Pawła Urbańczyka.

Autor opisuje dwa sezony treningowo-startowe ze swojego maratońskiego życia. Opisuje – i to jak! Z detalami, wciągająco, bez kompromisów. Autor w swoim tekście „Epika maratończyka” odsłania się przed czytelnikiem kompletnie. Tydzień po tygodniu można śledzić jego zmagania z samym sobą. Wszystko to zwizualizowane w tabelach oraz oryginalnych dokumentach tworzonych własnoręcznie.

Paweł to tytan treningu. Liczba treningów i obciążenia są zdumiewające. Z tekstu wynika, że autor był całkowicie skoncentrowany na kolarstwie. Przebudował swoją psychikę tak, by odnosić sukces w maratonach. Liczył się każdy detal. Od diety po relacje z rodziną.

Jeszcze nikt w polskim kolarstwie tak bardzo nie odsłonił kulisów treningów i startów.

Porażająca lektura!

Książka

  • ISBN: 

    978-83-930794-3-8

  • Autor: 

    Jakub Karp,Paweł Urbańczyk

Inne tytuły z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...