Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Christof Baur,Bernd Thurner,
Waga produktu: 0.330 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 7.00 PLN
Wydawca: RM


Warszawa 2013, wydanie 2, format 165 x 235, objętość 160 str., oprawa miękka

Bieganie jest naturalną formą poruszania się i z punktu widzenia medycyny sportowej jedną z najbardziej efektywnych i zdrowych dyscyplin sportowych. Podnosi nie tylko sprawność organizmu, ale także chroni go przed różnymi chorobami.

Wiesz, dlaczego biegasz i masz nadrzędny cel: chcesz być coraz lepszy!

Doświadczeni biegacze pokazują w tej książce, w jaki sposób uzyskać optymalne umiejętności i przekształcić je w najwyższą formę. Przedstawili koncepcję treningu oraz pokazali dlaczego niezbędne jest budowanie nie tylko wytrzymałości, ale także siły motorycznej. Tej książki dowiesz się też, w jaki sposób odpowiednie żywienie nie tylko przyspiesza regenerujący wypoczynek po treningu, ale także, jak dzięki racjonalnemu dostarczaniu organizmowi odpowiedniego pokarmu znacznie poprawić wyniki w zawodach.

Czy uwierzysz teraz, że możesz przebiec za jednym razem nawet 42 kilometry i 195 metrów? Na początku poddaj się testowi sprawnościowemu, a następnie opracuj program ćwiczeń w formie praktycznego stretchingu i funkcjonalnego treningu siłowego. Do realizowania urozmaiconych treningów oprócz szkolenia prawidłowej techniki biegu masz do wyboru osiem zaawansowanych programów treningowych. Uzupełnieniem są najlepsze wskazówki dotyczące wyboru sprzętu, sposobów odżywiania się w czasie zawodów i regeneracji przed i po biegu.

Wykorzystaj optymalnie czas – wykorzystaj zawarte w książce plany treningowe przygotowujące do biegu na 10 kilometrów, półmaratonu i maratonu.

Książka

  • ISBN: 

    978-83-7773-080-5

  • Autor: 

    Christof Baur,Bernd Thurner

Inne tytuły z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...