Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Iskra Janusz,Walaszczyk Anna,Juras Beata,
Waga produktu: 0.390 kg
EAN: 9788360841235
Wysyłka od: 9.90 PLN
Wydawca: AWF Katowice

Katowice 2009, wydanie 1, format 170 x 240, objętość 226 str., oprawa miękka

Celem tej publikacji jest chęć zainteresowania rekreacyjną stroną lekkoatletycznych form ruchu wszystkich tych, którzy chcą aktywnie i ciekawie spędzić wolny czas. W szczególny sposób autorom zależy na korzystnym przedstawieniu lekkiej atletyki w grupie studentów "turystyki i rekreacji" oraz "zarządzania i marketingu" - kierunków popularnych w uczelniach związanych z wychowaniem fizycznym. Część pomysłów do książki czerpano z zajęć "Gry rekreacyjne" i "Rekreacyjnych form aktywności ruchowej" prowadzonych właśnie z ww. studentami.

W "Rekreacyjnych przykładach " podajemy praktyczny wybór lekkoatletycznych form rekreacyjnych dostosowanych do różnych warunków (stadiony, boiska, hale) i różnego poziomu zaawansowania ruchowego.
Książkę kierujemy do organizatorów festynów rekreacyjnych, nauczycieli wychowania fizycznego, animatorów turystyki i rekreacji a także miłośników lekkiej atletyki.

W szczególny sposób zachęcamy do zapoznania się z tą pozycja studentów kierunków "turystyka i rekreacja" oraz "zarządzanie i marketing", coraz częściej włączanych do uczelni wychowania fizycznego i nie tylko.

Spis treści

Wstęp
Chody, marsze i spacery
Biegowe wysiłki wytrzymałościowe
Biegi sprinterskie
Biegi przez przeszkody
Biegi sztafetowe i drużynowe
Skoki
Rzuty
Wieloboje
Piśmiennictwo

Książka

  • ISBN: 

    978-83-60841-23-5

  • Autor: 

    Iskra Janusz,Walaszczyk Anna,Juras Beata

Inne tytuły z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

aaa ssss