Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Grzegorz Więcław
Waga produktu: 0.385 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 6.99 PLN
Wydawca: Athlete

Jak uruchomić właściwe myślenie, by pchało nas naprzód, kiedy nogi już nie mogą? Możesz więcej, niż Ci się wydaje: to nie puste Mowa, tylko fakt. Efektywny sport zaczyna sig w głowie. Poznaj psychologiczne sztuczki, które pozwolą Ci wzbijać się na wyżyny swoich możliwości. Nieważne, czy jesteś początkującym, czy zaawansowanym biegaczem, wiedza zawarta w lej książce na pewno Ci się przyda! 

"Jeżeli przebiegliście swój pierwszy maraton, to niech Wam się nie wydaje, że najgorsze już za Wami. Zazwyczaj w debiucie maratońskim biegniemy ostrożnie - tak, by dobiec. Wasza kariera wlaśnie się zaczyna, i uwierzcie mi - teraz będzie już tylko gorzej! Pokonywanie kolejnych barier, walka o nowe Życiówki, maratońska ściana, zniechęcenie, porażki i kontuzje. W kolejnych etapach maratońskiego życia trzeba czegoś więcej niż tylko systematycznego treningu i zagryzania zębów. Trzeba głowy. 1 w tym właśnie elemencie, często niedocenianym lub pomijanym, pomóc Wam może ta książka. Pamiętajcie: samo ciało nie biega, ktoś musi nim jeszcze kierować!"
MichałWalczewski - maratonypolskie.pl
Sukces w sporcie to wytrenowane ciało i przygotowana do wyzwań głowa. Ta książka nakieruje Cię i pokaże niezbędne narzędzia w dążeniu do sportowych marzeń."
Marek Olszewski - www.3dvsn.com
"W jaki sposób uczy Się nasz mózg? Bez odpowiedzi na to pytanie trudna świadomie podchodzić do procesu rozwoju. Bez świadomości miotamy się wryciu jak chorągiewki na wietrze. Glos w Twojej głowie prawie nigdy nie ustaje i to on w dużej mierze wpływa na decyzje większości z nas. A czy zastanowiłeś się kiedyś, dlaczego myślisz w taki, a nie inny sposób? Umiejętność okiełznania własnych myśli i uświadomienie sobie faktu, że to MY sarni możemy rządzić myślami, a nie one nami, ZMOWA życie. W głowie mamy mnóstwo sił, dlatego jestem ogromnie wdzięczny za tę pozycję, która przedstawia konkretne wskazówki, jak się do nich dokopać."
Mateusz Jasiński - trenerbiegania.pl
"Głowa jest jak kierowca bolidu. Możesz mieć w samochodzie znakomity silnik i fantastyczne parametry, ale bez kierowcy nigdzie nie pojedziesz. Wszyscy mamy takiego wewnętrznego kierowcę. Czasem wygrywa, czasem nie, ale cały czas ciągnie nas naprzód. Możesz się wiele o nim nauczyć, lepiej go poznać oraz ćwiczyć. Chcesz? Czytaj, ucz się i trenuj!"
Bartosz Nowicki - medalista HME na 1500 m

Książka

 • ISBN: 

  978-83-945883-1-1

 • Autor: 

  Grzegorz Więcław

 • Wydanie: 

  1

 • Rok wydania: 

  2018

 • Format: 

  165 x 235

 • Liczba stron: 

  187

 • Oprawa: 

  twarda

Inne tytuły z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...