Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: , Wójcik Agnieszka, Pyszora Anna
Waga produktu: 0.400 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 10.50 PLN

Warszawa 2014, wydanie 1, format 165 x 235, objętość 204 str, oprawa miękka

Opieka paliatywna jest z założenia kompleksową, interdyscyplinarną formą pomocy pacjentowi w zaawansowanym stadium choroby. Jednym z członków zespołu sprawującego tę opiekę jest fizjoterapeuta, który posiada określone zadania i możliwości w zakresie leczenia objawowego pacjentów. Odpowiednio wcześnie rozpoznane potrzeby pacjenta i prawidłowo dobrana terapia w istotny sposób podwyższają jakość jego życia.

Książka Fizjoterapia w opiece paliatywnej omawiająca problematykę fizjoterapii chorych objętych taką opieką jest pierwszą na polskim rynku wydawniczym.

W publikacji przedstawiono ogólne aspekty opieki paliatywnej oraz miejsce rehabilitacji i fizjoterapii w tej opiece. Opisano metody fizjoterapii stosowane zarówno w przypadku pacjentów w zaawansowanym stadium choroby nowotworowej, jak i w schorzeniach nienowotworowych (SLA, POCHP, niewydolność krążenia).

Podręcznik adresowany jest do studentów kierunku fizjoterapia i fizjoterapeutów. Będzie również doskonałym przewodnikiem dla osób współpracujących na co dzień z fizjoterapeutami m.in. lekarzy, pielęgniarek oraz psychologów.

Książka

  • ISBN: 

    978-83-200-4744-8

  • Redaktor: 

    Wójcik Agnieszka, Pyszora Anna

Inne tytuły z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...