X
-
Załączniki bezpieczeństwa
Załczniki do produktuZałączniki dotyczące bezpieczeństwa produktu zawierają informacje o opakowaniu produktu i mogą dostarczać kluczowych informacji dotyczących bezpieczeństwa konkretnego produktu
-
Informacje o producencie
Informacje o producencieInformacje dotyczące produktu obejmują adres i powiązane dane producenta produktu.Buk Rower
-
Osoba odpowiedzialna w UE
Osoba odpowiedzialna w UEPodmiot gospodarczy z siedzibą w UE zapewniający zgodność produktu z wymaganymi przepisami.
Hal Koerner przywołuje własne doświadczenia, dzięki którym przygotujesz się do swojego wyścigu. Poznasz najważniejsze dla każdego ultrasa zagadnienia: · wybór zawodów ultramaratońskich · sprzęt do biegów ultra · nawadnianie i dostarczanie paliwa w trakcie biegu · technika biegów w terenie · pierwsza pomoc w starciu z otarciami, pęcherzami i wymiotami · taktyka rozgrywania zawodów · ekipa wsparcia i przepaki · plany treningowe, przygotowujące do startu na dystansie od 50 kilometrów do 100 mil. Na dystansach ultra nie ma miejsca na błędy. Przygotuj się na największe wyzwanie biegowe w życiu, ucząc się na cudzych doświadczeniach. Stań pewny siebie na starcie i dobiegnij do mety z poradnikiem Hala Koernera.
Spis treści
Od autoraPrzedmowa Scotta Jurka Wstęp
1.ZACZYNAMY!
Dlaczego ultra?
Kto może wziąć udział w biegu ultra?
Poradzić sobie z dystansem od 50, przez 80 i 100, do 160 kilo-metrów
Jaki bieg wybrać na debiut?
Wyznaczanie celu
2.TRENING
Tempo
Technika biegu w terenie Treningi o wysokiej intensywności Biegi spokojne Długie wybiegania Kilometraż - ilość czy jakość?
Starty przygotowawcze
Odpoczynek
Tapering
Trening siłowy z obciążeniem, mięśnie korpusu Ulica i teren - jak to połączyć?
Rozciąganie
Czy potrzebuję trenera?
3.ODŻYWIANIE I NAWADNIANIE
Mój sposób odżywiania I le kalorii potrzeba, żeby przebiec ultra?
Jak powinienem się odżywiać?
Sól
Prawdziwe jedzenie
Kofeina
Nawadnianie
4. SPRZĘT
Buty
Odzież
Nawadnianie - plecak czy bidony?
Kije trekkingowe
Oświetlenie
Zegarek
Gps
Muzyka
5.URAZY, PIERWSZA POMOC
Urazy, pierwsza pomoc
Zapobieganie drobnym urazom i ich leczenie
Problemy żołądkowe
Niewydolność nerek
Hiponatremia
Skurcze
4T
6. BIEGACZ A JEGO OTOCZENIE
Szlaki łatwe i trudne (techniczne)
Bieganie po błocie Bieganie po lodzie Bieganie po śniegu Przekraczanie strumieni Bieganie na dużej wysokości Burze z piorunami Sposoby na chłód i upał Korzystanie z toalety Zwierzęta Bieganie z psem Zbaczanie ze szlaku Śmieci
Kiedy się zgubisz
Picie z naturalnych źródeł wody
Bieganie w nocy
7. DZIEŃ STARTU
Podróż na zawody Rozgrzewka przed biegiem Przygotowanie ekipy i pacerów Przepaki
Odżywianie i nawadnianie podczas zawodów Posiłki w punktach kontrolnych Kontrola utraty wagi podczas zawodów Tempo biegu Limity czasowe
Skupienie podczas zawodów - wskazówki Rozmowy w biegu Bieganie z przyjaciółmi Wyprzedzanie na wąskim szlaku Kiedy powiedzieć sobie dość?
Schładzanie po biegu
8. PLANY TRENINGOWE
Treningi o dużej intensywności (akcenty) Zawody treningowe
Plany treningowe - od 50 do 160 kilometrów Plany treningowe a nieplanowane przerwy
Posłowie. Co dalej?
Indeks O autorze
Inne tytuły z tej serii:
Przez polskie góry Przewodnik biegacza
24,00
PLN
Maraton dla bystrzaków
32,60
PLN
Biegać każdy może Trenuj z mistrzem
30,40
PLN
Bieg na 5 i 10 km Od startu do mety
38,20
PLN
Bieganie Przewodnik dla kobiet
17,00
PLN
Przygotowanie do triatlonu
42,00
PLN
Gotowy do biegu
61,30
PLN
Projekt bieganie
25,30
PLN
Bądź lepszym biegaczem
38,00
PLN
Anatomia w treningu szybkości
35,00
PLN
Biegaj z nami
13,00
PLN
Jak zacząć biegać? Poradnik
39,90
PLN
Jak biegać zdrowo
33,90
PLN