Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Howard Murad,
Waga produktu: 0.300 kg
EAN: 8374045599
Wysyłka od: 9.00 PLN
Wydawca: KDC

Warszawa 2007, Wydania 1, Format 145 x 205 mm, objętość 138 str., oprawa miękka

Pozbądź się cellulitu – bez ćwiczeń, zabiegów i wyszukanych preparatów!

Rozpraw się z cellulitem z pomocą tego wysoce skutecznego, trójpoziomowego programu zawierającego antycellulitową dietę młodości.

Która z nas może z czystym sumieniem oznajmić: ''cellulit to nie mój problem''? Dziś znakomita większość kobiet - nawet te szczupłe i prowadzące zdrowy tryb życia - boryka się z kłopotliwą skórką pomarańczową. Czy na tę kosmetyczną zmorę jest w ogóle jakieś skuteczne remedium?

Wymyślne masaże, tony kremów i odstawienie kofeiny – nic nie działa na cellulit, nie wygładza go zazwyczaj także stosowanie diety. Precz z cellulitem! to propozycja prostego programu, który rzeczywiście się sprawdza, wygładzając skórkę pomarańczową. Stosując zalecenia autora, obserwujemy, jak uda przestają przypominać twarożek, zaś skóra na całym ciele wygładza się w miarę jak komórki są uzupełniane wodą, dzięki czemu odzyskują swój kształt. Doktor Murad, światowej sławy dermatolog, wyjaśnia swoją rewolucyjną zasadę wody oraz to, dlaczego nawodnienia komórek – będącego podstawą zdrowia i młodego wygladu skóry – nie da się osiągnąć wyłącznie przez picie wody. Dodatkowo program doktora Murada rozprawia się z rozstępami! Uzupełniona szczegółowym jadłospisem oraz drobiazgowymi zaleceniami zarówno co do suplementów, jak i zewnętrznej pielęgnacji skóry. Książka stanowi czarodziejską receptę, której poszukujemy!

Spis treści

1. Anatomia cellulitu i rozstępów, przyczyny i skutki
2. Zadada wody, źródło wszelkiej witalności
3. Naprawa uszkodzeń
4. Profilaktyka cellulitu
5. Dieta "Precz z cellulitem - przywróćmy sobie młodość"
6. Program "Precz z cellulitem" gładka skóra w osiem tygodni
7. Zdrowie całego organizmu
8. Środki łagodzące cellulit, które rzeczywiście mogą zmienć wszystko


Książka

  • ISBN: 

    83-7404-559-9

  • Autor: 

    Howard Murad

Inne tytuły z tej serii:

aaa ssss