Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Isabelle Filliozat,
Waga produktu: 0.305 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 7.00 PLN
Wydawca: Esprit
Nie ma rodziców doskonałych
Jak dotrzec do sedna sprzecznych uczuć, które kierują nami jako rodzicami?
Naszym dzieciom chcielibyśmy okazywać wyłącznie miłość i czułość. Nie jest to jednak takie proste. Nie zawsze jesteśmy w pełni zadowoleni z tego, jacy jesteśmy jako rodzice. Przyłapujemy się raz za razem na tym, że postępujemy zgodnie ze wzorami rodzicielstwa zaczerpniętymi z naszego własnego dzieciństwa, choć obiecywaliśmy sobie, że będzie zupełnie inaczej. Skąd takie sprzeczności? Ponieważ prócz teoretycznych rozważań, istnieje też to, co nieuśwadomione. Nasze zranienia i nasza historia.
Isabelle Filliozat, słynna francuska psychoterapeutka, autorka bestsellera W sercu emocji dziecka, proponuje drogi refleksji i praktycznych ćwiczeń mających pomóc nam być rodzicami takimi, jakimi chcielibyśmy być.
Odetchnij z ulgą i koniecznie sięgnij po tę książkę. Jej autorka w sposób prosty i bezpośredni pomaga rozwiązać najczęstsze błędy, które popełniają rodzice.
Isabelle Filliozat tłumaczy między innymi:
skąd bierze się we wzajemnych relacjach agresja i jak ją zwalczać czy możliwe jest kochanie wszystkich dzieci po równo jak posługiwać się językiem czułości w jaki sposób radzić sobie z innością własnego dziecka. Pominięcie tej lektury byłoby wielką stratą dla każdego rodzica. Dzięki tej książcenawet trudności, które wydają się nam nie do pokonania, przestają być problemami, a wychowanie dziecka staje się pasmem powodzeń i wielką radością!
Katarzyna Krajewska, redaktor portalu Polki.pl

Książka

 • ISBN: 

  978-83-65349-36-1

 • Autor: 

  Isabelle Filliozat

 • Wydanie: 

  1

 • Rok wydania: 

  2016

 • Format: 

  14.5x20.5cm

 • Liczba stron: 

  208

 • Oprawa: 

  Miękka

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...