Autor, Redaktor: , Bożena Chwiałkowska
Waga produktu: 0.600 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 5.99 PLN


Warszawa 2010, wyd. 1, format 150 x 200, objętość 287 str, oprawa miękka

Z wielką przyjemnością polecam Państwu Atlas Turystyki Wiejskiej "Wieś polska zaprasza" wydany przez Polską Federację Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne". Polska Organizacja Turystyczna, której zadaniem jest prowadzenie wszechstronnych działań na rzecz promocji i rozwoju turystyki polskiej w kraju i zagranicą wspiera inicjatywy, które są bliskie naszym działaniom statutowym, dlatego z przyjemnością polecam Państwu tę praktyczną publikację.

Wydawnictwo zawiera spis skategoryzowanych i godnych polecenia gospodarstw agroturystycznych w Polsce. Wypoczynek na wsi bliżej natury staje się coraz bardziej popularny wśród naszych rodaków i obcokrajowców.

Życzę Państwu wielu miłych wrażeń z pobytu na polskiej gościnnej wsi. /Rafał Szmytke Prezes Polskiej Organizacji Turystycznej

Drodzy Goście, Edycja tego katalogu jest utrzymana w klimacie powrotów do wspomnień. Wakacje to czas beztroski, często poświęcony na przywołanie chwil z dzieciństwa przepełnionych poczuciem zabawy, przygody i radości. Zapach wsi przypomina nam pierwszy kontakt z naturą. Smak świeżo zebranych owoców lasu jest niezapomniany. Wieczór spędzony przy ognisku piekąc kiełbaski pozostaje w naszej pamięci przez długie lata. Jako dzieci oczekiwaliśmy tych chwil z utęsknieniem, a jako dorośli, zapominamy jak piękne są te chwile.

Spójrzmy na dzisiejszą wieś oczami dzieci i poczujmy się znów młodo. Pozwólmy aby wymagania jakie   narzuca  na   nas   miasto   zostały   zastąpione   uczuciem   podziwu i oczarowania. Pokażmy naszym dzieciom ile radości daje powrót do natury . Niech ten czas w gronie najbliższych będzie niezapomniany. Życzę tego Państwu z całego serca. /Bożena Chwiałkowska Prezes Polskiej Federacji Turystyki Wiejskiej "Gospodarstwa Gościnne"

Książka

  • ISBN: 

    1730-7791

  • Redaktor: 

    Bożena Chwiałkowska

Inne tytuły z tej serii: