Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Mikołaj Marciniak,
Waga produktu: 0.710 kg
EAN: 9788375138047
Wysyłka od: 9.90 PLN
Wydawca: Pascal


Bielsko-Biała 2010, wydanie 1, format 165 x 235, objętość 304 str., oprawa miękka

"Snowboard" to poradnik dla obecnych i przyszłych fanów tego sportu autorstwa Mikołaja Marciniaka, licencjonowanego instruktora i wicemistrza Polski Instruktorów w 2004 r.

Poradnik jest nie tylko funkcjonalny, aktywny i niezbędny, ale przede wszystkim fantastyczny. Dlaczego? Dlatego że w wyczerpujący i czytelny, ale równocześnie interesujący i obrazowy sposób opisuje wszystkie zagadnienia snowboardowe, w tym także freestylowe. Szybko zrozumiesz, czym się to (czyli snowboard) je...

Opisy uzupełniają zdjęcia sprzętu i techniki jazdy oraz sekwencyjne ujęcia, istotne dla prezentacji ewolucji i tricków. Oczywiście same zdjęcia i rysunki nie wystarczą. Przeczytaj poradnik i dokładnie przeanalizuj zdjęcia, a potem popróbuj na stoku!

Nie omijaj fragmentów dotyczących zasad bezpieczeństwa i przygotowania mięśni do sezonu. Poradnik pomoże Ci również wybrać szkołę snowboardową i pozwoli, dzięki tekstom o snowboardowych konkurencjach sportowych i opisach pokrewnych sportów, popisać się w towarzystwie wiedzą.

Poradnik rekomenduje Komisja Szkolenia Polskiego Związku Snowboardu oraz znany, nie tylko w świecie snowboardzistów, uczestnik Igrzysk Olimpijskich Turyn 2006 i wielokrotny Mistrz Polski w tej dyscyplinie Mateusz Ligocki.

"Snowboard" z serii FAN to książka, po którą powinien sięgnąć każdy fan snowboardu. Jest tak fantastyczna jak fantastyczny jest snowboard.


Spis treści

Mały poradnik narciarza
Abc snowboardzisty-amatora

1. Sudety zachodnie
2. Sudety środkowe i wschodnie
3. Beskid śląski i beskid mały
4. Beskid żywiecki
5. Tatry i podtatrze
6. Pieniny
7. Gorce
8. Beskid średni i wyspowy
9. Beskid sądecki
10. Beskid niski
11. Bieszczady
12. Pogórze karpackie
13. Inne wyciągi

Indeks

Książka

  • ISBN: 

    978-83-7513-804-7

  • Autor: 

    Mikołaj Marciniak

Inne tytuły z tej serii:

aaa ssss