Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Shiva Rea,
Waga produktu: 0.150 kg
Wysyłka od: 9.00 PLN
Wydawca: Mayfly

JĘZYK: angielski, polski lektor CZAS: 131 min DŹWIĘK: DD 2.0 OBRAZ: kolorowy PŁYTA: DVD jednostronna dwuwarstwowa FORMAT: 16:9 PAL REGION:  0

Shiva Rea, okrzyknięta przez New YorkTimes „najlepszą instruktorką fitness", zaprasza cię do celebracji życia i ruchu poprzez niezwykłe połączenie tańca i jogi. W pierwszym tego typu programie, łączącym w sobie ruch i medytację odkryjesz na nowo coś, co umyka nam, kiedy dajemy się porwać codziennym sprawom, pracy i siedzącemu trybowi życia.Taniec to część naszej natury, a oddech jest naszym przyjacielem. Dzięki Joga w rytmie trance nauczysz się cieszyć ze swojego ciała poprzez naturalny, swobodny taniec. Przeżyjesz odnowę nie tylko duchową, ale przede wszystkim cielesną. W zależności od twojego stopnia zaawansowania I czasu którym dysponujesz możesz skorzystać z gotowych zestawów ćwiczeń lub stworzyć swój własny.

W pierwszej części nauczysz się wykonywać proste i skuteczne ćwiczenia, które przygotują cię do dalszej pracy.

W części drugiej zwiększysz swój zakres ruchu i siłę.

Trzecia część programu poświęcona jest swobodnemu tańcowi, dzięki któremu poczujesz na nowo energię i witalność w swoim ciele.

Czwarta część to czas relaksu.

Shiva Rea jest międzynarodową trenerką jogi z własną szkołą w Santa Monica. Posiada tytuł doktora w dziedzinie tańca terapeutycznego.

Książka

  • Autor: 

    Shiva Rea

Inne tytuły z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

aaa ssss