Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: 2123
Waga produktu: 0.150 kg
Wysyłka od: 7.00 PLN
Wydawca: Koga

Radomsko 2009, wydanie 1, format płyta DVD

Kurs DVD „FITNESS” to zbiór porad i ćwiczeń do samodzielnego uprawiania fitness'u.

Konstrukcja kursu, dobór ćwiczeń i tematów oraz przejrzysty komentarz lektora sprawia, że każdy posiadacz kursu w niedługim czasie zauważy u siebie efekty profesjonalnego treningu.

Nie zwlekaj - rozpocznij ćwiczenia z kursem FITNESS "POST CARDIO" od zaraz!

Prezentujemy Państwu kurs na płycie DVD "FITNESS - Moja figura zależy ode mnie". Kurs zawiera ponad 30 ćwiczeń “post cardio” i szereg praktycznych wskazówek mówiących o tym jak wymodelować własną sylwetkę, usprawnić ciało oraz polepszyć samopoczucie. Prezentowane w kursie ćwiczenia zostały dobrane pod kątem szybkiej i samodzielnej nauki, a ponadto uzupełnione fachowymi poradami w zakresie diety, doboru odpowiedniego sprzętu treningowego oraz wieloma cennymi informacjami gwarantującymi każdemu posiadaczowi kursu osiągnięcie od dawna oczekiwanych rezultatów. Tajniki FITNESSu dsłaniają przed Państwem: Krzysztof Mrożek, Joanna Zawadzka i Monika Gzyl - czołowi instruktorzy FITNESSu w Polsce z Międzynarodowego Centrum Szkolenia - Elite Poland Fitness School. Cały materiał zawarty w kursie można dokładnie obejrzeć i wypróbować w domowym zaciszu, mając do dyspozycji jedynie telewizor oraz odtwarzacz DVD. Realizacja przy użyciu kilku kamer pozwoliła na pokazanie ćwiczeń z różnych stron, tak by można było jak najlepiej przyjrzeć się wszystkim szczegółom. Aby materiał stał się jeszcze bardziej czytelny i zrozumiały, w kursie została wykorzystana grafika oraz animacja komputerowa, dzięki czemu nauka jest bardziej skuteczna i przyjemna. Nie bez znaczenia pozostaje komentarz oraz udźwiękowienie. Lektor na bieżąco omawia prezentowane treści, tak aby nauka poszczególnych ćwiczeń była szybka i efektywna. Menu z podziałem na tematy oraz rozdziałysprawia, że bez problemu można odnaleźć miejsce, w którym zakończyło się naukę.

1. WIADOMOŚCI PODSTAWOWE
Omówienie podstawowych pojęć obowiązujących w nauce ćwiczeń fitness. Szczegóły dotyczące rozgrzewki, stretchingu i roli muzyki w czasie ćwiczeń.
Osobne menu zawiera następujące tematy:
 Rozgrzewka
 Stretching
 Muzyka do ćwiczeń

2. SPRZĘT DO ĆWICZEŃ
Prezentacja i szczegółowy opis sprzętu używanego w trakcie ćwiczeń fitness, m.in. hantle, gryfy, sztangi, ekspandery, maty, stepy oraz gymstick.

3. ZESTAWY ĆWICZEŃ
Po opanowaniu podstaw, kolejny rozdział porusza nieco trudniejsze zagadnienia, a mianowicie panowanie nad właściwym ruchem bil. Zagadnienia tu umieszczone to miedzy innymi: panowanie nad białą bilą, trafianie na wprost i pod różnymi kątami oraz rozumienie rotacji bil.
Osobne menu zawiera podział ćwiczeń na poszczególne grupy mięśniowe:
 Biceps
 Triceps
 Piersiowy
 Grzbiet i barki
 Brzuch
 Nogi i pośladki

4. INFORMACJE DODATKOWE
Zbiór informacji niezbędnych dla lepszego rozumienia wykonywanych ćwiczeń. Omówione są w tym dziale kolejno funkcje poszczególnych mięśni organizmu, zalety płynące z uprawiania ćwiczeń fitness oraz czynniki mogące wpłynąć na urazowość podczas treningu i sposoby zapobiegania im.
Osobne menu zawiera następujące tematy:
Zalety uprawiania ćwiczeń
Funkcje poszczególnych mięśni
Czynniki wpływające na urazowość

5. DIETA - JAK SIĘ ZDROWO ODŻYWIAĆ
Rola właściwego odżywiania w czasie treningu. Omówienie podstawowych składników pokarmowych takich jak: białko, węglowodany, tłuszcze, witaminy, składniki mineralne i woda. Właściwe proporcje i sposoby komponowania codziennej diety.

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...