Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Marcin Kuśmierz,
Waga produktu: 0.150 kg
Wysyłka od: 7.00 PLN
Wydawca: MarkuSport


Tychy 2008

Program komputerowy wspomagajacy proces zarządzania w klubie sportowym.

Współczesne zarządzanie w klubie sportowym powinno być wspomagane programami informatycznymi, które w znacznym stopniu pozwalają na bardziej efektywne działanie. Prawie we wszystkich dziedzinach życia pomagają nam komputery. Kiedyś stacjonarne teraz coraz chętniej kupowane komputery przenośne pomagają ludziom w ich codziennej pracy. Bez ich pomocy nie da się już profesjonalnie prowadzić firmy czy przedsiębiorstwa. Informatyka coraz chętniej jest stosowana również przez podmioty prowadzące działalność sportową. Profesjonalny sport już dawno sięgną po rozwiązania informatyczne.

Na podstawie kilkuletnich doświadczeń w zarządzaniu klubem sportowym oraz na podstawie przemyśleń i analiz powstał program wspomagający proces zarządzania. MENEDŻER Klubu Sportowego to autorskie rozwiązanie informatyczne, które pozwoli zebrać w jednym miejscu wszystkie najważniejsze dane potrzebne do prawidłowego zarządzania klubem. W kilka sekund można dotrzeć do wprowadzonych wcześniej informacji i swobodnie je edytować i drukować. Dodatkowo stworzona przez klub baza danych, wykorzystywana będzie w wielu procesach i procedurach działalności stowarzyszenia. Najważniejszą zaletą systemu jest prostota jego obsługi oraz oszczędność czasu.

Wymagania sprzętowe : Procesor Pentium 1 GHz, RAM 512 MB, dysk twardy 30 MB wolnego miejsca, system opreacyjny Windows XP

Wszelkie problemy związane z działaniem programów prosimy zgłaszać bezpośrednio na stronie producenta www.markusport.pl

Książka

  • Autor: 

    Marcin Kuśmierz

Inne tytuły z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...