Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Boykin Chad,
Waga produktu: 0.610 kg
EAN: 9788391765531
Wysyłka od: 9.90 PLN
Wydawca: Budo-Sport

Muay Thai kickboxing Wprowadzenie do treningu, walki i ćwiczeń kondycyjnych

2009, wydanie 1, format 210 x 290 mm, objętość 212 str., oprawa miękka

Instruktor tajskiego boksu i doświadczony zawodnik Muay Thai Chad Boykin, przy pomocy instrukcji ilustrowanych zdjęciami, demonstruje najważniejsze ćwiczenia stanowiące podstawę siły i szybkości w Muay Thai. Następnie krok po kroku przedstawia brutalne uderzenia łokciem i kopnięcia kolanem, uderzenia pięścią, techniki klinczu i kopnięcia stopą lub piszczelem tworzące arsenał technik ofensywnych, a do tego bloki i uniki mające na celu zmieszać przeciwnika. Zadania treningowe pomogą ci nauczyć się uderzać z pełną siłą, a także z precyzyjnie i pewnie przechodzić płynnie z jednej techniki do drugiej.

Boykin, jako weteran ringu, przekazuje również początkującym zawodnikom informacje odnośnie tego, czego oczekiwać, radzi też jakie style i strategie stosować. Pokazuje jak zastosować zdobyte na treningu umiejętności w sytuacji samoobrony na ulicy.

Niezależnie od tego czy trenowałeś kick-boxing przez wiele lat, czy dopiero zaczynasz go ćwiczyć, ta książka da ci to, czego potrzebujesz, aby odnieść sukces.

Jeśli pragniesz wypróbować swoje umiejętności na ringu albo po prostu być w dobrej formie fizycznej, to ta książka pokaże ci jak to zrobić.

Książka

  • ISBN: 

    978-83-917655-3-1

  • Autor: 

    Boykin Chad

Inne tytuły z tej serii:

aaa ssss