Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.2 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wysyłka od: 5.99 PLN
Wydawca: 5E

Potrzebujesz niezawodnego wsparcia, które sprawdzi się w najcięższych warunkach? Czy przerzucasz ciężary w siłowni, czy też rzucasz wyzwanie obowiązkom w pracy, Taśma kinezjologiczna Power Premium bawełniana została stworzona właśnie dla Ciebie - by wspomagać każdy wysiłek, nawet na najbardziej stromych i krętych ścieżkach do sukcesu. Dzięki dużej wytrzymałości materiału, przy odpowiedniej technice naklejenia, taśma kinezjologiczna Power Premium bawełniana  długo i przede wszystkim bezpiecznie utrzymuje się na ciele

Czym charakteryzuje się taśma Taśma kinesiotaping Power Premium bawełniana ?

Taśma kinesiotaping Power Premium bawełniana to wyjątkowo wytrzymała, ale zarazem bardzo elastyczna, taśma do kinesiotapingu, zaprojektowana z myślą o najbardziej wymagających zadaniach, z którymi zmagać się mogą nie tylko sportowcy, ale i osoby prowadzące aktywny tryb życia. Przeznaczona dla „ludzi walki”, taśma kinesiotaping Power Premium bawełniana pod względem wytrzymałości wygrywa konkurencję z innymi, słabszymi taśmami. Wyróżnia się najlepszej jakości materiałami wykorzystywanymi w procesie produkcji oraz gęstym utkaniem, nadającym jej doskonałe właściwości wspomagające i stabilizacyjne.

Tejpy Power Premium bawełniane czy będą odpowiednie dla mnie?

Dochodzisz do siebie po urazie, cierpisz na chroniczne bóle, problemy z układem ruchu utrudniają Ci codzienne życie i starasz się jakoś zaradzić tym problemom? Nie trzeba polegać na produktach wątpliwej jakości. Postaw na sprawdzone rezultaty z tejpami Power Premium bawełnianymi - nałożysz je szybko, komfortowo i przede wszystkim bezpiecznie, bez podrażnienia skóry. A pomogą skutecznie. Ponadto, pomimo doskonałych właściwości podtrzymujących tkanki, Tejpy Power Premium bawełniane nie krępują ruchu, pozwalając na realizację nawet najbardziej ambitnych celów w poczuciu komfortu.

Parametry:

Materiał:        Bawełna (premium)
Wymiar:         5cm x 5m
Gramatura:  200 g/m2
Możliwość wyboru koloru

Inne tytuły z tej serii: