Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.2 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wysyłka od: 5.99 PLN
Wydawca: 5E

Taśma kinezjologiczna Energy Premium nylonowa jest wyjątkową propozycją dla wymagających terapeutów i sportowców. Pozwala bowiem efektywnie wspomóc biomechaniczną pracę z pacjentem, bez ograniczania zakresu ruchomości i funkcjonalności, od samego początku nałożenia taśm, aż do ich usunięcia. Taśma kinezjologiczna Energy Premium nylonowa, w przeciwieństwie do zwykłych taśm bawełnianych, wykonana jest z rozciągliwego nylonu.

Czym charakteryzuje się taśma Taśma kinesiotaping Enargy Premium nylonowa ?

Syntetyczny materiał nadaje Taśmie kinezjologicznej Energy Premium nylonowa wysoką elastyczność i rozciągliwość nie tylko wzdłuż (jak zwykłe taśmy kinesio) ale aż w czterech kierunkach. Co więcej, Taśmę nylonową można rozciągnąć do 200% jej oryginalnej długości, podczas gdy taśmy bawełniane mają zaledwie ułamek tych możliwości. Niemniej, to nie tylko rozciągliwość wyróżnia taśmy Energy Premium nylonowe, ale przede wszystkim wygoda ich noszenia, która jest wynikiem elastyczności na całej długości aplikacji, nawet na końcowych fragmentach, co pozwala na pełen zakres ruchu nawet w przypadku tkanek znajdujących się w skróconej pozycji.

Tejpy Energy Premium nylonowe czy będą odpowiednie dla mnie?

Tejpy Energy Premium nylonowe zostały zaprojektowane, aby nie tylko stabilizować układ ruchu i wspierać procesy regeneracyjne, ale by zarazem przenosić obciążenia i wspomóc ruch. Niczym lina bungee, Tejpy Energy Premium nylonowe współpracują z ciałem, by wspierać nas i zabezpieczać, gdy najbardziej tego potrzebujemy. Nie trzeba szukać niekomfortowych kompromisów. Tejpy Energy Premium nylonowe pomagają w każdej potrzebie, w każdym rodzaju ruchu i w związku z każdym wyzwaniem.

Parametry:

Materiał:        Nylon (premium)
Wymiar:         5cm x 5m
Gramatura:  160 g/m2
Możliwość wyboru koloru

Inne tytuły z tej serii: