Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.2 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wysyłka od: 5.99 PLN
Wydawca: 5E

Również jak tradycyjne taśmy kinesio, Taśma kinezjologiczna Action Premium syntetyczna wspomaga naturalne procesy regeneracji, wygasza ból oraz pomaga w osiąganiu lepszych rezultatów terapeutycznych. Taśma kinezjologiczna Action Premium syntetyczna dostarcza ulgi i stabilizacji przeciążonym mięśniom i stawom, znajdując zastosowanie przy leczeniu szeregu urazów. Dlatego, podobnie jak jej jej bawełniany odpowiednik, znalazła uznanie wśród ortopedów, fizjoterapeutów, chiropatyków i trenerów personalnych.

Czym charakteryzuje się taśma Taśma kinesiotaping Action Premium syntetyczna ?

Taśma kinesiotaping Action Premium syntetyczna wyróżnia się elastycznością i wytrzymałością. Rozciągają się wzdłuż, osiągając efekty zdecydowanie lepsze od bawełnianych odpowiedników i chroniąc tkanki bez ograniczenia zakresu ich ruchomości. Syntetyczne włókna również lepiej odciągają wilgoć, zapewniając komfort noszenia i minimalizując ryzyko podrażnienia skóry. Taśma kinesiotaping Action Premium syntetyczna została zaprojektowana bez dodatków lateksu i innych substancji alergizujących.

Tejpy Action Premium syntetyczne czy będą odpowiednie dla mnie?

Niezależnie od tego czy trenujesz do udziału w pierwszym w życiu maratonie, przygotowujesz się do ważnej rozgrywki, realizujesz cele zdrowotne czy po prostu starasz się dotrwać do końca dnia w pracy, rozumiemy, że nic tak nie utrudnia realizacji obowiązków i marzeń, jak ból czy kontuzja. Tradycyjne plastry mogą zawieść, dlatego wprowadzono Tejpy Action Premium syntetyczne, które sprawdzą się w każdych warunkach. Nowoczesne rozwiązania, stosowane w metodach tkania używanych w ich produkcji materiałów, pozwoliły na stworzenie lekkich, elastycznych taśm z włókien syntetycznych. Tejpy Action Premium syntetyczne  działają i pracują dłużej, niż inne podobne produkty, by nieustannie wspomagać ciało w ruchu.

Parametry:

Materiał:        włókna syntetyczne (wiskoza)
Wymiar:         5cm x 5m
Gramatura:  160 g/m2
Możliwość wyboru koloru

Inne tytuły z tej serii: