Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.2 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wysyłka od: 5.99 PLN
Wydawca: 5E

Taśma kinezjologiczna Speed Economic bawełniana wstępnie podcięta, to idealne rozwiązane przy wszelkich urazach i problemach narządu ruchu. Przemęczone i podrażnione mięśnie wskutek wysiłku stają się obrzęknięte, znacznie ograniczając ruchomość tkanek. Taśma kinezjologiczna Speed Economic bawełniana wstępnie podcięta nie tylko zmniejsza obrzęk, odbarczając podrażnione nerwy prowokujące ból, ale również usprawnia odżywienie tkanek. Zwiększone ukrwienie mięśni oznacza jednoczesną poprawę zakresu ich ruchu oraz większą moc – wszystko za sprawą taśmy kinezjologicznej Speed Tape Economic bawełnianej wstępnie pociętej.

Czym charakteryzuje się taśma kinesiotaping Speed Economic bawełna ?

Hipoalergiczny materiał redukuje ryzyko wystąpienia uczucia swędzenia, wysypki i innych problemów skórnych, zarówno podczas noszenia taśmy kinesiotaping Speed Economic bawełnianej wstępnie pociętej, jak i po jej zdjęciu. Lekki i wygodny materiał, taśmy kinesiotaping Speed Economic bawełnianej wstępnie pociętej nie krępuje ruchów ani nie podrażnia skóry. Wodoodporność zapewnia kontynuację procesu leczenia, a taśma przynosi ulgę w każdych warunkach. Natomiast doskonała siła przylegania krawędzi i odpowiednie utkanie materiału gwarantują, że taśma nie będzie się strzępić podczas stosowania.

Tejpy Speed Economic bawełniane czy będą odpowiednie dla mnie?

Tejpy Speed Economic bawełniane wstępnie podcięte zostały zaprojektowane z myślą o wszystkich tych, którzy walczą z chronicznym bólem i dysfunkcjami ze strony układu ruchu: po urazach, chorobach, ze zwyrodnieniami i przeciążeniami. Tejpy Speed Economic bawełniane wstępnie podcięte pomagają wszystkim – tym przy biurku, na boisku, w siłowni i na bieżni, za kierownicą czy właśnie opuszczającym kozetkę fizjoterapeuty bądź gabinet lekarski. Taśma wspiera obolałe mięśnie, naciągnięte ścięgna i przeciążone więzadła.

Parametry:

Materiał:        bawełna
Wymiar:         5cm x 5m
Gramatura:  160 g/m2
Kolor:               czerwony

Inne tytuły z tej serii: