Wczytuję dane...
Waga produktu: 0.2 kg
Realizacja zamówienia: 2 dni
Wysyłka od: 5.99 PLN
Wydawca: 5E

Taśma kinezjologiczna Speed Tape Economic bawełniana jest idealnym rozwiązaniem przy stłuczeniach, drobnych obrażeniach i urazach. Podrażnione, spuchnięte mięśnie - sztywne z przemęczenia – nabierają objętości, wypełniając przestrzeń pomiędzy nimi a skórą i powodując znaczne ograniczenia mobilności. Taśma kinezjologiczna Speed Tape Economic bawełniana usprawnia przepływ limfy oraz zmniejsza obrzęk, odciążając tym samym podrażnione nerwy prowokujące ból. Zwiększona trofika mięśni oznacza również zwiększenie zakresu ruchu oraz większą siłę skurczu – a to dzięki Taśmie kinezjologicznej Speed Tape Economic.

Czym charakteryzuje się taśma kinesiotaping Speed Economic bawełna ?

Podczas noszenia taśmy kinesiotaping Speed Economic bawełna można zapomnieć o uczuciu swędzenia, wysypce i innych problemach skórnych – a to dzięki hipoalergicznemu materiałowi. Lekkie i wygodne tworzywo, z którego wykonano taśmy kinesiotaping Speed Economic, nie tylko nie podrażnia skóry, ale też nie krępuje ruchów. Proces leczenia jest w przypadku używania tej taśmy kontynuowany w każdych warunkach, dzięki wodoodporności materiału. Natomiast mocna siła przylegania krawędzi i odpowiednie utkanie taśm zapewniają, że taśma kinesiotaping Speed Economic nie będzie się strzępić, gdy ją nanosimy.

Tejpy Speed Economic bawełniane czy będą odpowiednie dla mnie?

Tejpy Speed Tape bawełniane zostały zaprojektowane z myślą o sportowcach, ale też wszystkich tych, którzy starają się sprostać wyzwaniom dnia codziennego walcząc z chronicznym bólem i dysfunkcjami ze strony układu ruchu, niezależnie od ich etiologii (urazy, choroby, zwyrodnienia, przeciążenia). Tejpy Speed Tape bawełniane pomagają wszystkim – tym na boisku i bieżni, w siłowni i na basenie, przy biurku, za kierownicą czy właśnie opuszczającym gabinet lekarski lub kozetkę fizjoterapeuty. Taśma wspomaga obolałe mięśnie, naderwane ścięgna i naciągnięte więzadła.

Parametry:

Materiał:        bawełna
Wymiar:         5cm x 5m
Gramatura:  160 g/m2
Możliwość wyboru koloru

Inne tytuły z tej serii: