Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Gerhard Leibold,
Waga produktu: 0.210 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788372502698
Wysyłka od: 9.00 PLN

Raszyn 2005, wydanie 1, format 150 x 210, objętość 160 str., oprawa miękka
Choroby alergiczne są coraz powszechniejsze. Na katar sienny cierpi 15% spośród wszystkich uczniów szkół podstawowych i gimnazjów. W uprzemysłowionych krajach zachodnich schorzenia o podłożu alergicznym dotykają co trzecią osobę.
Leki stosowane w medycynie akademickiej tylko tłumią symptomy alergii. Przyczyny choroby likwidują jedynie naturalne metody lecznicze przywracające prawidłową funkcję układu odpornościowego. Ich uzupełnieniem, zgodnie z założeniami terapii całościowej, są metody lecznicze uwzględniające czynniki psychosomatyczne chorób. Efekty kompleksowego leczenia nie są równie szybkie i wyraźne, jak po zastosowaniu leków chemicznych, ale pozwala ono na stopniowe wyeliminowanie przyczyn i wyleczenie schorzenia alergicznego.
Autor opisuje, w jaki sposób dochodzi do wystąpienia kataru siennego, jak przebiega choroba i które naturalne metody leczenia okazują się najbardziej skuteczne. Podaje też praktyczne rady i wskazówki na temat zwiększenia szansy na wyzdrowienie, które można stosować samodzielnie.

Książka

  • ISBN: 

    978-83-7250-269-8

  • Autor: 

    Gerhard Leibold

Inne tytuły z tej serii:

aaa ssss