Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Katarzyna Wnukowska,
Waga produktu: 0.100 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 7.00 PLN
Wydawca: Harmonia


Gdańsk 2013, wydanie 1, format 145 x 205, objętość 72 str., oprawa miękka

Niniejsza publikacja to rodzaj poradnika dla wszystkich, którzy z problemami afazji stykają się na co dzień, a także dla tych, którzy chcą poznać bliżej istotę tego zaburzenia.

Autorka w rzeczowy i przystępny sposób wyjaśnia, czym jest afazja, opisuje jej przyczyny, rodzaje i przejawy, ilustrując te wiadomości przykładami wypowiedzi pacjentów. Przedstawia również problemy, z jakimi muszą się zmierzyć afatycy oraz ich bliscy w codziennym życiu, i podpowiada, jak pokonywać takie trudności. Cenne są informacje dotyczące rodzajów i przebiegu terapii, a także porady, u jakich specjalistów oraz w jakich placówkach można uzyskać wsparcie i fachową pomoc medyczną lub prawną. Czytelnik znajdzie tu też ćwiczenia wspomagające i usprawniające zdolności komunikacyjne osób z afazją oraz słowniczek najważniejszych pojęć dotyczących zaburzeń mowy.

Poradnik z pewnością będzie cenną pozycją dla afatyków, ich rodzin, opiekunów, a także dla tych, którzy na co dzień współpracują z osobami cierpiącymi na zaburzenia mowy.

Książka

  • ISBN: 

    978-83-7134-647-7

  • Autor: 

    Katarzyna Wnukowska

Inne tytuły z tej serii: