Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Stella Cortell,
Waga produktu: 0.500 kg
EAN: 9788375061048
Wysyłka od: 9.90 PLN
Wydawca: ZYSK i S-KA

Poznań 2007. Wyd. 1, format 210 x 290, objętość 302 str., oprawa miękka

Umiejętności potrzebne do studiowania na wyższej uczelni nie pojawiają się nagle w pełni wykształcone, podobnie jak budynek nie pojawia się gotowy znikąd - pracę nad nim zaczyna się od fundamentów. Rozwijać i doskonalić te umiejętności możemy na każdym etapie nauki, w toku praktyki, za sprawą błędów i prób, dzięki wsparciu innych i własnej refleksji. Zaskakujące, jak bardzo nasze myślowe i językowe zdolności rozwijają się dzięki wytrwałemu studiowaniu.

Istnieją jednak elementarne podstawy, które mogą pomóc wystartować z dogodnej pozycji, nauczą korzystania z dróg na skróty i usprawnią proces uczenia się. Niniejszy Podręcznik umiejętności studiowania powstał w oparciu o praktyczne doświadczenia studentów na przestrzeni dziesięciu lat. Główne założenia tej książki testowało ponad 50 tysięcy studentów i wykładowców, a ich komentarze zostały włączone do obecnego wydania. Jest to przewodnik, z którego możesz korzystać albo swobodnie wybierając to, czego potrzebujesz, albo też pracując kolejno nad rozdziałami poświęconymi konkretnym aspektom uczenia się.

Dzięki niezwykle czytelnej strukturze książki, przejrzyście wyodrębnionym stałym działom

oraz atrakcyjnej szacie graficznej z setkami ciekawych ilustracji przybliżających omawiane zagadnienia Podręcznik umiejętności studiowania stał się podstawową lekturą dla studentów

na wielu europejskich uniwersytetach.

Książka

  • ISBN: 

    978-83-7506-104-8

  • Autor: 

    Stella Cortell

Inne tytuły z tej serii:

aaa ssss

W okresie od 20.06.2024 do 13.07.2024
  jesteśmy na urlopie :)

 

Zamówienia przyjęte w tych
dniach 
zostaną wysłane
do Państwa po 15.07.2024.