Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Gabriele Feyerer,
Waga produktu: 0.210 kg
EAN: 9788372502858
Wysyłka od: 8.00 PLN


Raszyn 2006,  wyd. 1, Format 150 x 210, objętość 168 str., oprawa miękka

Współcześnie coraz więcej osób cierpi na poważne zespoły chorobowe, które w podobnej różnorodności i intensywności nigdy dotąd nie występowały. Nierzadko chorzy są dotknięci kilkoma chorobami równocześnie. Najgorsze jest to, że ich organizm często nie reaguje, lub reaguje zbyt słabo, na znane metody leczenia, a nawet na sprawdzone metody przyrodolecznicze.

Pomóc może jedynie całościowo-przyczynowa metoda leczenia schorzeń, przedstawiona w poradniku. Można ją stosować z dużymi szansami na powodzenie niemal przy wszystkich schorzeniach. Całościowo-przyczynowe leczenie dąży do odtworzenia możliwości samoleczenia się (samoregulacji) organizmu. Chce, by organizm mógł sam sobie pomagać i zwalczać chorobę wraz z jej objawami. Celem jest nie tylko odzyskanie zdrowia, ale także utrzymanie go.

Metoda szczególny nacisk kładzie na takie cechy, jak: bioenergetyczność, całościowość i przyczynowość. Zajmuje się całym człowiekiem, traktując go jako niepodzielną jednostkę. I to przyczyny schorzenia – nie tylko objawy – muszą być jak najdokładniej zdiagnozowane i poddane leczeniu.

Książka

  • ISBN: 

    978-83-7250-285-8

  • Autor: 

    Gabriele Feyerer

Inne tytuły z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

aaa ssss