Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: K.G.. Allman, I.H. Wilson, A.M. O’Donnell, Ewa Mayzner-Zawadzka, Małgorzata Mikaszewska-Sokolewicz
Waga produktu: 1.200 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
Wysyłka od: 10.50 PLN
Wydawca: Medipage

Oksfordzki podręcznik anestezjologii to nowe wydanie książki, której wcześniejsza edycja odniosła prawdziwy sukces. Na świecie i w Polsce.

Książka omawiając przygotowanie pacjenta do znieczulenia, wyczerpująco objaśnia kwestie dotyczące pozyskiwania jego zgody i ryzyka związanego z anestezją. Szczegółowo opisano, jaki wpływ na znieczulenie mają liczne współwystępujące choroby. Dokonano również przeglądu podstawowych zasad praktyki anestezjologicznej w różnych specjalnościach. Osobne rozdziały poświęcono kwestii znieczulenia na oddziałach położniczych i pediatrycznych oraz w przypadkach nagłych. Tom zawiera ponadto obszerny wykaz leków.

Opinie Czytelników i recenzentów na jego temat pozwoliły na wprowadzenie w tym wydaniu znacznych zmian. Do jego współtworzenia zaproszono nowych autorów, tak by treść książki była jak najbardziej aktualna, a zawarte w niej opinie odzwierciedlały różne stanowiska. Każdy z autorów jest uznanym ekspertem w swojej dziedzinie i – co ważniejsze – dobrym anestezjologiem klinicznym.

Oksfordzki podręcznik anestezjologii stanowi praktyczny przewodnik anestezjologiczny skierowany do tych, którzy już opanowali podstawowe techniki anestezjologiczne, jednak potrzebują wskazówek postępowania w przypadku licznych problemów, które często spotyka się w codziennej praktyce klinicznej.

Książka

 • ISBN: 

  978-83-64737-90-09

 • Autor: 

  K.G.. Allman, I.H. Wilson, A.M. O’Donnell

 • Redaktor: 

  Ewa Mayzner-Zawadzka, Małgorzata Mikaszewska-Sokolewicz

 • Wydanie: 

  2

 • Rok wydania: 

  2017

 • Liczba stron: 

  1520

 • Oprawa: 

  Zintegrowana

Inne tytuły z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...