Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Kierczak Anna,
Waga produktu: 0.460 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788320042207
Wysyłka od: 9.90 PLN

Warszawa 2011, wydanie 1, format 145 x 205, objętość 424 str., oprawa miękka
Przedmiotem książki-samouczka jest angielski język specjalistyczny dla ratowników medycznych. Zakres leksykalny podręcznika obejmuje wybraną tematykę z: anatomii; wywiadu medycznego z poszkodowanym/pacjentem i z jego rodziną oraz ze świadkami wypadku; zabiegów i interwencji ratowniczych w różnych przypadkach oraz sprzętu medyczno-technicznego. Pozwala poznać specjalistyczne słownictwo i wypracować umiejętności rozumienia tekstu pisanego.
Tematyczny układ podręcznika, wyczerpujący zakres potrzebnego słownictwa i jego uproszczona transkrypcja fonetyczna dają możliwość szybkiego skorzystania z pomocy językowej w ekstremalnych warunkach.
Publikacja adresowana jest do studentów uniwersytetów medycznych na kierunku Ratownictwo Medyczne oraz praktyków, chcących podjąć pracę w krajach anglojęzycznych. Jest również napisana z myślą o wszystkich uczących się, którzy na co dzień w życiu zawodowym mają do czynienia z językiem angielskim z tej dziedziny i pragną usystematyzować oraz utrwalić dotychczas zdobytą wiedzę.

Książka

  • ISBN: 

    978-83-200-4220-7

  • Autor: 

    Kierczak Anna

Inne tytuły z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

aaa ssss