Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Dariusz Władysław Skaski,
Waga produktu: 0.200 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 8388713396
Wysyłka od: 9.00 PLN

Standardy bezpieczeństwa na kąpieliskach w  wypożyczalniach sprzętu pływającego w województwie Pomorskim  Poradnik dla samorządów
Skarszewy 2005, Wyd. 5, format 155 x 230, objętość 166 str., oprawa miękka

Książka autorstwa Dariusza SKALSKIEGO pt. „Standardy bezpieczeństwa na kąpieliskach i w wypożyczalniach sprzętu pływającego" to vademecurn wskazówek i wytycznych dla wszystkich przedstawicieli władz samorządowych stworzone w celu właściwej realizacji zadania, o którym mowa w art. 7 ustawy z dnia 8 marca 1990 r. o samorządzie gminnym. Książka ta powinna znaleźć się we wszystkich urzędach i starostwach nie tylko województwa pomorskiego tym bardziej, że obowiązek współdziałania jednostek samorządu terytorialnego z Wodnym Ochotniczym Pogotowiem Ratunkowym określa ustawa o kulturze fizycznej z dnia 18 stycznia 1996 r.
Jestem pewny, że każdy Wójt, Burmistrz czy Starosta dzięki tej książce nie będzie miał problemów z utrzymaniem we właściwym stanie gminnych obiektów i urządzeń sportowych, a ponadto zapewni odpowiedni poziom bezpieczeństwa dla osób z nich korzystających.

Książka

  • ISBN: 

    83-88713-39-6

  • Autor: 

    Dariusz Władysław Skaski

Inne tytuły z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

aaa ssss