Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: 2091
Waga produktu: 0.150 kg
Wysyłka od: 7.00 PLN
Wydawca: Koga

Radomsko 2009, wydanie 1, format płyta DVD

Kurs DVD „MASAŻ” to zbiór porad i ćwiczeń do samodzielnej nauki masażu.

Konstrukcja kursu, dobór ćwiczeń i tematów oraz przejrzysty komentarz lektora sprawia, że każdy posiadacz kursu w niedługim czasie nabędzie wiedzę dotyczącą masażu.

Prezentujemy Państwu kurs na płycie DVD "MASAŻ - Tajemnice magicznego dotyku". Zawartość kursu ukazuje bogactwo metod i technik używanych w wielu odmianach masażu takich jak masaż klasyczny, relaksacyjny, wyszczuplający czy uspokajający. Kurs zawiera również szereg zagadnień uzupełniających, między innymi: podstawy anatomii, wskazania i przeciwwskazania, zestawy przyborów niezbędnych w czasie wykonywania masażu oraz wybór odpowiedniego miejsca. Prezentowane w kursie zagadnienia zostały dobrane pod kątem szybkiej i samodzielnej nauki a kulisy masażu odsłaniają przed Państwem, doświadczeni terapeuci oraz znawcy metod terapii manualnej Maciej Merkel i Rafał Budzyński. Cały materiał zawarty w kursie można dokładnie obejrzeć i wypróbować w domowym zaciszu, mając do dyspozycji jedynie telewizor oraz odtwarzacz DVD. Realizacja przy użyciu kilku kamer pozwoliła na pokazanie technik i chwytów masażu z różnych stron, tak by można było jak najlepiej przyjrzeć się wszystkim szczegółom. Aby materiał stał się jeszcze bardziej czytelny i zrozumiały, w kursie została wykorzystana grafika oraz animacja Komputerowa, dzięki czemu nauka jest bardziej skuteczna i przyjemna. Nie bez znaczenia pozostaje komentarz lektora oraz udźwiękowienie. Lektor na bieżąco omawia prezentowane treści, tak aby nauka poszczególnych technik była szybka i efektywna. Menu z podziałem na tematy oraz rozdziały sprawia, że bez problemu można odnaleźć miejsce, w którym zakończyło się naukę. Mamy nadzieję Że, zdobywanie nowych doświadczeń i umiejętności w dziedzinie masażu przyniesie Państwu dużą Satysfakcję!

1. WIADOMOŚCI PODSTAWOWE
W dziale tym omówione zostały: pochodzenie i historia masażu, mechanizm działania oraz dowody na pozytywny wpływ masażu na organizm człowieka. Rozdział mówi również o tym, kiedy stosować masaż, a kiedy ze względu na bezpieczeństwo zaniechać go oraz prezentuje zestaw sprzętu i przyborów niezbędnych do wykonywania masażu.
W menu zostały umieszczone :
  historia masażu klasycznego
  przybory i akcesoria do masażu
  wskazania i przeciwwskazania
  techniki i chwyty masażu
  zasady wykonywania masażu

2. MASAŻ SEGMENTARNY
Dział ten przedstawia podstawowe oraz zaawansowane techniki
i chwyty używane w masażu. Całość została omówiona na przykładzie masażu klasycznego z zastosowaniem podziału segmentarnego.
W menu zostały umieszczone :
  masaż stóp
  masaż kończyn dolnych
  masaż pośladków
  masaż grzbietu i obręczy barkowej
  masaż dłoni
  masaż kończyn górnych
  masaż brzucha i klatki piersiowej
  masaż twarzy

3. RODZAJE MASAŻU
Menu zawiera różne rodzaje masażu wywodzące się z masażu klasycznego, które można stosować w zależności od indywidualnych potrzeb.
W menu zostały umieszczone :
  masaż relaksacyjny
  masaż wyszczuplający
  masaż uspokajający
  masaż hawajski
  masaż punktowy

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...