Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: David F. Vennells,
Waga produktu: 0.290 kg
EAN: 9788362476978
Wysyłka od: 7.00 PLN
Wydawca: Illuminatio

Warszawa 2013, wydanie 1, format 145 x 205, objętość 224 str., oprawa miękka

Refleksologia to prosta i skuteczna metoda terapii niekonwencjonalnej. Łagodny masaż punktów na stopach odpowiadających danym organom wewnętrznym, narządom lub częściom ciała, umożliwia uzdrowienie z wielu dolegliwości. Uciskanie punktów palcami poprawia krążenie i stymuluje układ nerwowy, co reguluje zaburzone funkcje organizmu. Ma także pozytywny wpływ na zdrowie zarówno fizyczne, jak i emocjonalne – to potężna, nieinwazyjna i skuteczna metoda uzdrawiania.
"Refleksologia dla początkujących" to czytelne i kompletne instrukcje opatrzone licznymi ilustracjami. Można z nich korzystać od razu, nawet bez wcześniejszej znajomości opisywanych metod. David Vennells, wykwalifikowany i doświadczony terapeuta, krok po kroku prowadzi czytelnika od podstaw refleksologii do jej pełnej sesji.
Książka zawiera także fascynujące wprowadzenie do historii i zasad tej oczyszczającej energię i przywracającej równowagę metody, a także informacje na temat położenia refleksów, przeprowadzenia zabiegu oraz studia przypadków osób korzystających z refleksologii.
Dokładne i metodyczne studiowanie tej publikacji pozwala bez problemu opanować refleksologię, dzięki czemu można poprawić jakość swojego życia i innych osób oraz osiągnąć pełnię zdrowia na wszystkich poziomach.
Refleksologia to prosta droga do uzdrowienia i dobrego samopoczucia!

Książka

  • ISBN: 

    978-83-62476-97-8

  • Autor: 

    David F. Vennells

Inne tytuły z tej serii:

aaa ssss