Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Adam Zborowski,
Waga produktu: 0.830 kg
EAN: 9788387046132
Wysyłka od: 9.90 PLN
Wydawca: AZ

Kreaków 2008, wydanie 4, format 165 x 235, objętość 473 str., oprawa miękka

Na podstawie badań i obserwacji stwierdzono, że spośród znanych metod masażu, masaż klasyczny jest najskuteczniejszy w leczeniu chorób narządu ruchu.

Ciągle rosnące zainteresowanie masażem sprawiło, że mimo wydania w 1994, 1996 i 2000 roku Masażu klasycznego zaistniała potrzeba wznowienia nakładu. Szybki napływ do naszego kraju nowych i mało znanych do tej pory metod pracy z ciałem oraz potrzeba dostosowania pewnych działań do standardów UE sprawiły, że po przeredagowaniu i uzupełnieniu oraz zmianie szaty graficznej zdecydowałem się na czwarte wydanie Masażu klasycznego, które właśnie oddaję czytelnikowi do ręki.
Ze względu na obszerność materiału, podobnie jak w poprzednich wydaniach, pomijam wiadomości z anatomii, fizjologii oraz całej grupy przedmiotów medycznych zakładając, że czytelnik posiada niezbędny zasób wiedzy z tej dziedziny bądź uzupełni ją, korzystając z literatury fachowej. Pewne elementy anatomii i fizjologii zostaną zasygnalizowane, ale tylko na tyle, na ile jest to niezbędne do zrozumienia niektórych procesów.

Mam nadzieję, że nowe wydanie, z poszerzoną częścią teoretyczną oraz rozbudowaną do ponad pól tysiąca zdjęć częścią praktyczną, będzie pomocne przy nauczaniu masażu, jak również w pracy wykwalifikowanych masażystów.
Adam Zborowski

Spis treści

I. Omówienie ogólne masażu
II. Część teoretyczna
III. Część praktyczna
Czynności przygotowawcze, zabieg, czynności po zabiegu
Diagnostyka
Masaż poszczególnych części ciała

Książka

  • ISBN: 

    978-83-87046-13-2

  • Autor: 

    Adam Zborowski

Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

aaa ssss