Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: Roma Rokicka-Milewska,
Waga produktu: 0.500 kg
Realizacja zamówienia: 48 godzin
EAN: 9788320034530
Wysyłka od: 9.90 PLN

Warszawa 2007, wydanie 1, format 165 x 235, objętość 592 str., oprawa twarda

Nasze dziecko to wszechstronne opracowanie, które zaspokoi głód wiedzy nawet najbardziej wymagających rodziców. Na przeszło 500 stronach zebrano oraz rzeczowo przedstawiono najważniejsze zagadnienia dotyczące rozwoju, pielęgnacji i wychowania dziecka od momentu narodzin aż do ukończenia trzeciego roku życia. Książka podzielona jest na 6 rozdziałów, omawiających kolejno: zagadnienia związane z rożnymi aspektami rozwoju dziecka, jego wychowania, najczęstszych dolegliwości, chorób przewlekłych i profilaktyki chorób zakaźnych, a także problematykę związaną z zapewnieniem maluchowi bezpieczeństwa w domu.

Wybitni pediatrzy, specjaliści m.in. z zakresu neonatologii, psychologii, psychiatrii, chorób zakaźnych, kardiologii i hematologii przedstawili poszczególne zagadnienia z różnych punktów widzenia, kierując się doświadczeniami z własnej praktyki lekarskiej. Do poszczególnych zagadnień autorzy wracają, a ich wskazówki wzajemnie się uzupełniają. Poradnik zawiera aktualny wykaz norm i wskaźników dotyczących wagi, wzrostu i obwodu głowy malucha w zależności od wieku, płci i dojrzałości dziecka.
Redaktorem naukowym Naszego dziecka jest prof. Roma Rokicka-Milewska – pediatra-hematolog z ogromnym doświadczeniem klinicznym, członek Rady Programowej Fundacji Mam Marzenie.

Spis treści

1. Rozwój
2. Wychowanie
3. Co rodzice powinni wiedzieć
4. Profilaktyka chorób zakaźnych
5. Choroby zakaźne wieku dziecięcego
6. Grypa
7. Życie dziecka z chorobą przewlekłą
8. Stany zagrożenia życia
9. Ważne informacje


Książka

  • ISBN: 

    978-83-200-3453-0

  • Autor: 

    Roma Rokicka-Milewska

Inne tytuły z tej serii:
Klienci, którzy kupili ten produkt wybrali również...

aaa ssss