Wczytuję dane...
Autor, Redaktor: David Bass,Maurice Kibel,
Waga produktu: 0.690 kg
EAN: 9788372435613
Wysyłka od: 9.90 PLN
Wydawca: RM

Warszawa 2007, wyd. 1, format 210 x 270 mm, objętość 160 str., oprawa miękka

Ta książka powinna być na półce w każdym domu!
Co zrobić, gdy Twoje dziecko zraniło się lub zachorowało? Jak stwierdzić, czy życie dziecka jest zagrożone i natychmiast wezwać lekarza, czy wystarczy samodzielnie fachowo udzielić pierwszej pomocy. A jeśli zdarzył się wypadek, jak postępować, aby działanie było bezpieczne, szybkie i skuteczne?

Książka Twoje dziecko. Poradnik medyczny zawiera wiele kluczowych informacji dla rodziców na temat efektywnego radzenia sobie z urazami, chorobami i wypadkami niemowląt i małych dzieci. Dzięki niej czytelnik zdobędzie podstawowe informacje o sposobach udzielania pierwszej pomocy oraz będzie wiedział, jak się zachować, aby nie wpaść w panikę lub nie czuć się bezradnie oraz zdobędzie umiejętność podjęcia decyzji, kiedy wezwać pomoc medyczną.
W książce znajdują się informacje na temat urazów i wypadków, którym ulegają dzieci oraz opisy najczęściej występujących chorób - warto wiedzieć, jakie są typowe stany chorobowe i towarzyszące im symptomy. Oprócz tego, w książce zostało omówione między innymi: zapobieganie wypadkom; wprowadzanie zmian, dzięki którym dom stanie się bezpieczniejszy dla dzieci; podstawowe działania podtrzymujące życie w sytuacji zagrożenia, w tym masaż serca i sztuczne oddychanie.

Książka

  • ISBN: 

    978-83-7243-561-3

  • Autor: 

    David Bass,Maurice Kibel

Inne tytuły z tej serii:

aaa ssss